4developers Już Niebawem

4developersZ przyjemnością zapraszam wszystkich na konferencję 4developers, która odbędzie się w Poznaniu w dniach 17-18 kwietnia. Konferencja podzielona będzie na 4 sesje tematyczne - Skalowalność i wydajność, Java, PHP oraz zarządzanie projektami IT. Szczególnie ciekawie zapowiada się sesja poświęcona skalowalności. Prelegenci zaprezentują swoje doświadczenia przy rozbudowie systemów w celu osiągnięcia wysokich wydajności przetwarzania w środowiskach rozproszonych.

Część poświęcona Java także wygląda ciekawie. Osobiście przypadł mi do gustu temat “Dekonstrukcja architektury w czasach kryzysu”. Jarek Pałka przedstawi przyczyny kryzysu architektury dzisiejszych systemów. A kryzys mamy, o tym mówią wszyscy, nawet architekci ;) Być może uda się przekonać co niektórych, że nie samym językiem i technologią żyje system … system żyje architekturą :)

Mam nadzieję, że uda mi się dotrzeć na konferencję. Wiem, że wybiera się tam kilku moich kolegów po fachu, także na pewno będzie okazja do odbycia paru ciekawych rozmów :)

Comments